O nas

O PRA Group Polska

Jesteśmy spółką należącą do grupy kapitałowej PRA Group. Zajmujemy się nabywaniem i obsługą niespłaconych należności m.in. od banków i instytucji finansowych. Pomagamy naszym Klientom znaleźć sposób na pozbycie się zadłużenia i odzyskanie kontroli nad swoimi finansami. Wykonujemy naszą pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, najlepszymi praktykami rynkowymi oraz z poszanowaniem godności i praw Klientów. Posiadamy zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na zarządzanie aktywami funduszy wierzytelności. Jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, stosujemy Zasady Dobrych Praktyk przyjęte przez tę organizację.

Naszym celem jest, aby spłata zadłużenia była prosta i dostosowana do możliwości Klienta.

Dbamy o wysokie standardy w relacjach z Klientami.

Wiemy, że nikt nie chce się zadłużyć i jesteśmy zaangażowani w pomaganie Klientom w wyjściu z zadłużenia. Jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i stosujemy Zasady Dobrych Praktyk przyjęte przez tę organizację. Przy obsłudze długu współpracujemy z Biurami Informacji Gospodarczych:

Problemy finansowe mogą spotkać każdego. Ważne, aby wiedzieć, jak sobie z nimi poradzić. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Klientom.

Dlaczego obsługą mojego długu zajmuje się obecnie PRA Group Polska?

Twój bank lub inna instytucja, w której posiadałeś zobowiązanie dokonała cesji Twojego zadłużenia na rzecz Horyzont Niestandaryzowany Fundusz Wierzytelności Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z siedzibą w Warszawie, a nam zostało powierzone zarządzanie wierzytelnościami. Uważamy, że to dobra wiadomość, bo oferujemy naszym Klientom dużą elastyczność i wiele możliwości spłaty swojego zadłużenia, zwracając szczególną uwagę na traktowanie każdego Klienta z należytym szacunkiem.

Jak wygląda proces odzyskiwania należności w PRA Group Polska?

Kiedy Twój bank lub inna instytucja, w której posiadałeś zobowiązanie dokonała cesji Twojego zadłużenia, wówczas firma taka jak PRA Group Polska na podstawie umowy, przejmuje obsługę wierzytelności. To dobra wiadomość, ponieważ specjalizujemy się we współpracy z Klientami i oferujemy im dużą elastyczność oraz wiele możliwości spłaty zadłużenia.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć proces odzyskiwania długu i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Angażujemy się we współpracę zmierzającą do stworzenia planu spłat leżącego w zakresie możliwości finansowych Klientów.

Dostępne opcje sprawdzisz samodzielnie na Portalu Klienta, w kontakcie telefonicznym lub poprzez czat z naszym konsultantem.

Jaki jest następny krok?

Jeśli jesteś Klientem PRA Group Polska Twoja droga do spłaty zaczyna się tutaj:
1. Zaloguj się i sprawdź saldo swojego zadłużenia.
2. Dowiedz się jakie możliwości daje Portal Klienta - dowiedz się jak zarządzać swoimi sprawami online.
3. Ustal plan spłaty na własnych warunkach, tak aby pozbyć się zadłużenia raz na zawsze.

Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja każdego z nas jest wyjątkowa, więc jeśli masz wątpliwości i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością znajdziemy rozwiązanie problemu Twojego długu!

Nasze wartości

Wszyscy pracownicy PRA przykładają szczególną uwagę do tego w jaki sposób traktujemy siebie nawzajem, jak odnosimy się do naszych Klientów oraz jakie obowiązki mamy wobec partnerów biznesowych i innych podmiotów. Poniższe zasady odzwierciedlają kulturę naszej firmy obrazują jaką organizacją jesteśmy. Naszym celem jest, aby każdy pracownik PRA Group kierował się tymi wartościami na co dzień, ponieważ stanowią one wytyczne dla wszystkiego co robimy.

COMMITTED (ZAANGAŻOWANI) aby swoją pracę wykonywać jak najlepiej.
ACCOUNTABLE (ODPOWIEDZIALNI) za nasze działania.
RESPECTFUL (PEŁNI SZACUNKU) we wzajemnych kontaktach.
ETHICAL (ETYCZNI) w każdej sytuacji.
SUCCESSFUL (OSIĄGAJĄCY SUKCES) w pomaganiu naszym Klientom.